Sistem de evacuare a gazelor pentru Mercedes-Benz MARCO POLO 447 (W447), 2015–prezent
- Tip conector
- Colier pentru îmbinări V-Band
- Tip conector
- Colier de strângere
- Diametru
- 66 mm
- Tip conector
- Clemă zonă sferică
- Material
- Oțel inoxidabil
BOSAL — Sistem de evacuare complet
Cod SYS29143
StandardBOSAL — Sistem de evacuare complet
Cod SYS29145
StandardBOSAL — Sistem de evacuare complet
Cod SYS30583
StandardBOSAL — Sistem de evacuare complet
Cod SYS30585
StandardBOSAL — Sistem de evacuare complet
Cod SYS30587
StandardCod 705014
StandardCod 0932005
StandardCod 0932030
StandardCod 0932032
StandardCod 0932033
StandardCod V30-68-0022
StandardCod V30-68-0040
Standard- Tip conector
- Colier de strângere
Cod 84505
Cod 84507
Cod 84513
Cod 84587
Cod 84589
Cod 84595
Cod DM1029
Cod C1835109
Despre categorie
Sistem de evacuare a gazelor pentru Mercedes-Benz MARCO POLO 447: în listă — piese pentru toate modificările modelului, prețul și termenul de livrare — în fiecare rând. Precizați motorul în selectarea după mașină — vor rămâne doar piesele potrivite mașinii dvs.
Alte piese pentru Mercedes-Benz MARCO POLO 447
- Becuri · de la 58 MDL
- Senzori de injecție, sonde lambda, debitmetre · de la 177 MDL
- Plăcuțe și saboți de frână · de la 20 MDL
- Semnalizatoare și avarii · de la 7 MDL
- Garnituri de chiulasă și capac de culbutori · de la 34 MDL
- Filtre de combustibil și separatoare · de la 186 MDL
- Distribuție: arbori cu came, lanțuri, întinzătoare, variatoare de fază · de la 98 MDL
- Etriere de frână și seturi de reparație · de la 166 MDL
- Filtre de ulei · de la 75 MDL
- Turbocompresoare și intercoolere · de la 27 MDL
- Recircularea gazelor (EGR) · de la 65 MDL
- Băi de ulei, buşoane, joje · de la 2 MDL
- Discuri și tamburi de frână · de la 637 MDL
- Pompe de apă · de la 47 MDL
- Senzori ai sistemului de evacuare · de la 2 844 MDL
- Electromotoare (demaroare) · de la 1 838 MDL
- Curele de transmisie și seturi · de la 165 MDL
- Bare de direcție, capete de bară, burdufuri · de la 123 MDL
- Compresoare aer condiționat și piese · de la 110 MDL
- Uleiuri, filtre și buşoane cutie de viteze · de la 30 MDL
- Întinzătoare și role · de la 173 MDL
- Bare stabilizatoare, bielete și bucșe · de la 149 MDL
- Supape și mecanism de supape · de la 5 MDL
- Brațe, bare, punți, cadre auxiliare · de la 122 MDL
- Arbori cotiți, cuzineți, simeringuri · de la 114 MDL
- Termostate · de la 611 MDL
- Lamele de ștergător · de la 131 MDL
- Filtre de habitaclu (polen) · de la 104 MDL
- Panouri de caroserie: aripi, capote, uși, plafoane · de la 184 MDL
- Alternatoare · de la 476 MDL
Sistem de evacuare a gazelor pentru alte modele Mercedes-Benz
- SPRINTER 906
- E-CLASS 212
- E-CLASS 210
- C-CLASS 202
- ACTROS MP4 / MP5
- C-CLASS 203
- VITO 447
- S-CLASS 221
- GL-CLASS 164
- ANTOS
- UNIMOG
- M-CLASS 164
- M-CLASS 166
- GL-CLASS 166
- AROCS
- ATEGO 2
- E-CLASS 211
- G-CLASS 463
- SPRINTER 903
- SPRINTER 904
- ECONIC
- TRAVEGO O 580
- R-CLASS 251
- GLK-CLASS 204
- CITARO O 530
- GLS 166
- TOURINO O 510
- ACTROS MP2 / MP3
- AXOR 2
- SPRINTER 907