Pompe servodirecție, furtunuri, rezervoare pentru VW CADDY 6K9/9E7/9E9, 1998–2009
Cod 8TL 359 000-151
- Tip acționare
- Hidraulic
- Fulie de curea
- Fără fulie
- Producător sistem direcție
- ZF
- Presiune
- 105 bar
- Sens de rotație
- În sensul acelor de ceasornic
Încă 1 caracteristică
- Sens de rotație
- În sensul acelor de ceasornic
PremiumCod 00097
- Tip acționare
- Hidraulic
- Greutate
- 1,565 kg
Cod A3213102
Cod A3213104
- Lungime
- 130 mm
- Înălțime
- 117 mm
- Greutate
- 1,517 kg
Borsehung — Pompă servodirecție
Cod B13211
- Tip acționare
- Hidraulic
- Presiune
- 95 bar
- Tip pompă
- Pompă cu palete
- Sens de rotație
- În sensul acelor de ceasornic
StandardBorsehung — Pompă servodirecție
Cod B13213
- Tip acționare
- Hidraulic
- Presiune
- 76 bar
- Tip pompă
- Pompă cu palete
- Sens de rotație
- În sensul acelor de ceasornic
StandardFEBEST — Simering ax pompă servodirecție
Cod RINGOL-029-PCS10
- Greutate
- 0,024 kg
EconomicFEBEST — Simering ax pompă servodirecție
Cod RINGOL-030-PCS10
- Greutate
- 0,002 kg
EconomicFEBEST — Simering ax pompă servodirecție
Cod RINGOL-043-PCS10
- Greutate
- 0,002 kg
EconomicRRT — Simering ax pompă servodirecție
Cod RAL-170892
Cod 41450102901
EconomicCod 41450103101
EconomicCod 41450104401
EconomicCod 44220103301
EconomicCod 44220103401
EconomicCod 44220103601
EconomicCod 44220104301
EconomicCod 44220104601
Economic
Despre categorie
Pompe servodirecție, furtunuri, rezervoare pentru VW CADDY 6K9/9E7/9E9: în listă — piese pentru toate modificările modelului, prețul și termenul de livrare — în fiecare rând. Precizați motorul în selectarea după mașină — vor rămâne doar piesele potrivite mașinii dvs.
Alte piese pentru VW CADDY 6K9/9E7/9E9
- Plăcuțe și saboți de frână · de la 111 MDL
- Becuri · de la 72 MDL
- Discuri și tamburi de frână · de la 52 MDL
- Garnituri de chiulasă și capac de culbutori · de la 15 MDL
- Curele de transmisie și seturi · de la 90 MDL
- Supape și mecanism de supape · de la 8 MDL
- Arbori cotiți, cuzineți, simeringuri · de la 35 MDL
- Filtre de habitaclu (polen) · de la 116 MDL
- Brațe, bare, punți, cadre auxiliare · de la 20 MDL
- Amortizoare, flanșe, burdufuri · de la 126 MDL
- Etriere de frână și seturi de reparație · de la 67 MDL
- Lamele de ștergător · de la 63 MDL
- Bare de direcție, capete de bară, burdufuri · de la 208 MDL
- ABS: senzori și unități · de la 89 MDL
- Băi de ulei, buşoane, joje · de la 2 MDL
- Alternatoare · de la 472 MDL
- Filtre de combustibil și separatoare · de la 124 MDL
- Bucșe de cauciuc-metal și bucșe · de la 35 MDL
- Furtunuri și conducte ale sistemului de răcire · de la 12 MDL
- Termostate · de la 5 MDL
- Cilindri de frână și rezervoare · de la 126 MDL
- Butuci și rulmenți de roată · de la 68 MDL
- Chiulasă · de la 36 MDL
- Radiatoare de ulei și schimbătoare de căldură · de la 24 MDL
- Ambreiaj: rulmenți de presiune și hidraulică · de la 401 MDL
- Radiatoare de răcire · de la 256 MDL
- Senzori de presiune și nivel ulei · de la 91 MDL
- Pompe de apă · de la 491 MDL
- Ștergătoare, diverse · de la 392 MDL
- Pistoane, segmenți, biele · de la 300 MDL
Pompe servodirecție, furtunuri, rezervoare pentru alte modele VW
- PASSAT B5
- GOLF IV (1J)
- BORA I
- BORA 1J6
- PASSAT B5.5
- POLO IV
- TRANSPORTER T5
- MULTIVAN T5
- LUPO I
- POLO 6N2
- POLO III
- POLO CLASSIC III
- POLO 6V5
- FOX 5Z1/5Z3/5Z4
- TOUAREG 7L6/7L7/7LA
- GOLF III
- VENTO 1H2
- CRAFTER 2E
- CADDY II
- SHARAN 7M6/7M8/7M9
- CRAFTER 2F
- POLO 6N1
- TRANSPORTER T4
- CALIFORNIA T5
- BEETLE NEW
- TRANSPORTER T6
- PASSAT B3/B4
- AMAROK 2HA/2HB/S1B/S6B…
- MULTIVAN T6
- CALIFORNIA T6