Turbocompresoare și intercoolere pentru Porsche 911 996, 1997–2005
Cod 584.560
Cod 12126899
- Tip supraalimentare
- Turbocompresor
Cod 847.250
- Informații suplimentare
- cu etanșări / cu șuruburi
PremiumCod 187241
- Tip supraalimentare
- Turbocompresor
- Producător
- BorgWarner
- Greutate
- 6 kg
StandardCod 187262
- Tip supraalimentare
- Turbocompresor
- Producător
- BorgWarner
- Greutate
- 6 kg
StandardCod 187544
- Tip supraalimentare
- Turbocompresor
- Producător
- BorgWarner
- Greutate
- 5,8 kg
StandardCod 187557
- Tip supraalimentare
- Turbocompresor
- Producător
- BorgWarner
- Greutate
- 6,5 kg
StandardFEBI BILSTEIN — Set montaj turbină
Cod 189465
- Greutate
- 0,21 kg
StandardCod 351319203593
- Lungime miez radiator
- 230 mm
- Lățime miez radiator
- 891 mm
- Adâncime miez radiator
- 236 mm
PremiumCod 96174
- Lungime miez radiator
- 365 mm
- Lățime miez radiator
- 218 mm
- Adâncime miez radiator
- 64 mm
- Tip răcire
- Cu răcire cu aer
- Informații suplimentare
- cu etanșări, Racord stânga, în unghi, Racord dreapta, în unghi / cu cuple rapide
Încă 1 caracteristică
- Informații suplimentare
- cu etanșări, Racord stânga, în unghi, Racord dreapta, în unghi / cu cuple rapide
PremiumPIERBURG — Supapă reglare presiune supraalimentare
Cod 7.22687.45.0
- Tip acționare
- Electropneumatic
PremiumPIERBURG — Supapă reglare presiune supraalimentare
Cod 7.22908.03.0
- Tip acționare
- Electric
Premium- Tip acționare
- Electric
- Garanție
- Garanție 3 ani
EconomicCod 8602053
EconomicCod 8602054
EconomicCod 8602056
EconomicCod 8602065
EconomicCod 8602096
EconomicCod 8602115
EconomicCod 8602127
Economic- Tip acționare
- Electric
StandardMETZGER — Inel etanșare turbină
Cod 2430052
StandardVEMO — Supapă reglare presiune supraalimentare
Cod V45-63-0006
- Tip acționare
- Electric
StandardCod CA76062
- Lungime miez radiator
- 365 mm
- Lățime miez radiator
- 220 mm
- Adâncime miez radiator
- 63 mm
Despre categorie
Turbocompresoare și intercoolere pentru Porsche 911 996: în listă — piese pentru toate modificările modelului, prețul și termenul de livrare — în fiecare rând. Precizați motorul în selectarea după mașină — vor rămâne doar piesele potrivite mașinii dvs.
Alte piese pentru Porsche 911 996
- Becuri · de la 10 MDL
- Semnalizatoare și avarii · de la 7 MDL
- Garnituri de chiulasă și capac de culbutori · de la 47 MDL
- Senzori de injecție, sonde lambda, debitmetre · de la 222 MDL
- Întinzătoare și role · de la 155 MDL
- Lamele de ștergător · de la 61 MDL
- Arbori cotiți, cuzineți, simeringuri · de la 59 MDL
- Bujii · de la 57 MDL
- Pompe de apă · de la 344 MDL
- Compresoare aer condiționat și piese · de la 155 MDL
- Curele de transmisie și seturi · de la 235 MDL
- Electromotoare (demaroare) · de la 1 869 MDL
- Chiulasă · de la 50 MDL
- Ventilatoare și cuplaje vâscoase · de la 576 MDL
- Alternatoare · de la 475 MDL
- Sistem de răcire · de la 67 MDL
- Supape și mecanism de supape · de la 5 MDL
- Filtre de aer · de la 117 MDL
- Filtre de combustibil și separatoare · de la 95 MDL
- Uleiuri, filtre și buşoane cutie de viteze · de la 45 MDL
- Filtre de habitaclu (polen) · de la 110 MDL
- Faruri · de la 101 MDL
- Stopuri și lămpi de marșarier · de la 90 MDL
- Etriere de frână și seturi de reparație · de la 93 MDL
- Sistem de aprindere, diverse · de la 155 MDL
- Senzori și comutatoare ale sistemului de răcire · de la 88 MDL
- Cilindri de frână și rezervoare · de la 837 MDL
- Piese alternator (regulatoare, punți de diode, fulii, perii) · de la 470 MDL
- Plăcuțe și saboți de frână · de la 314 MDL
- Amortizoare, flanșe, burdufuri · de la 144 MDL