Distribuție: arbori cu came, lanțuri, întinzătoare, variatoare de fază pentru Nissan SERENA C23, 1991–2001
ELRING — Inel etanșare ax cu came
Cod 151.490
- Material
- MVQ (cauciuc siliconic)
- Diametru interior
- 34 mm
- Diametru exterior
- 48 mm
- Înălțime
- 8 mm
FRECCIA — Kit lanț distribuție
Cod TK08-1001
- Tip lanț
- Simplex, Lanț închis
- Număr zale lanț
- 54, 80
- Număr piese în set
- 16 buc
AJUSA — Inel etanșare ax cu came
Cod 15014800
- Poziție montare
- Partea cutiei de viteze
- Diametru interior
- 36 mm
- Diametru exterior
- 50 mm
- Înălțime
- 8 mm
StandardAJUSA — Garnitură capac carcasă distribuție
Cod 16003300
- Poziție montare
- Partea de admisie
- Lungime
- 11,8 mm
- Lățime
- 7 mm
- Grosime
- 2,4 mm
StandardCod 93084300
StandardCod 93086700
StandardCod 93087800
StandardCod 93088000
StandardCod 93088200
StandardCod 93088900
StandardCod ADN17355
- Tip lanț
- Simplex, Lanț închis
- Număr zale lanț
- 80
- Poziție montare
- Jos
- Greutate
- 0,326 kg
StandardCORTECO — Inel etanșare ax cu came
Cod 19026765B
- Poziție montare
- Motor
- Material
- ACM (cauciuc poliacrilic)
PremiumELRING — Inel etanșare ax cu came
Cod 151.480
- Material
- MVQ (cauciuc siliconic)
- Diametru interior
- 36 mm
- Diametru exterior
- 50 mm
- Înălțime
- 8 mm
PremiumFEBI BILSTEIN — Lanț distribuție
Cod 108004
- Tip lanț
- Simplex, Lanț închis
- Număr zale lanț
- 80
- Poziție montare
- Jos
- Greutate
- 0,326 kg
StandardINA — Inel etanșare ax cu came
Cod 413 0410 10
- Diametru interior
- 40 mm
- Diametru exterior
- 52 mm
PremiumINA — Întinzător lanț distribuție
Cod 551 0092 10
PremiumINA — Întinzător lanț distribuție
Cod 551 0307 10
- Tip acționare
- Hidraulic
PremiumINA — Întinzător lanț distribuție
Cod 551 0308 10
- Tip acționare
- Hidraulic
PremiumCod 552 0021 10
PremiumCod 552 0299 10
PremiumCod 553 0094 10
- Tip lanț
- Simplex
- Număr zale lanț
- 54
PremiumCod 553 0095 10
- Tip lanț
- Simplex
- Număr zale lanț
- 80
PremiumCod 553 0434 10
- Tip lanț
- Simplex, Lanț închis
- Număr zale lanț
- 80
PremiumCod 553 0435 10
- Tip lanț
- Simplex, Lanț închis
- Număr zale lanț
- 54
Premium
Despre categorie
Distribuție: arbori cu came, lanțuri, întinzătoare, variatoare de fază pentru Nissan SERENA C23: în listă — piese pentru toate modificările modelului, prețul și termenul de livrare — în fiecare rând. Precizați motorul în selectarea după mașină — vor rămâne doar piesele potrivite mașinii dvs.
Alte piese pentru Nissan SERENA C23
- Becuri · de la 14 MDL
- Curele de transmisie și seturi · de la 87 MDL
- Semnalizatoare și avarii · de la 7 MDL
- Bujii · de la 35 MDL
- Filtre de combustibil și separatoare · de la 105 MDL
- Lamele de ștergător · de la 57 MDL
- Filtre de ulei · de la 59 MDL
- Plăcuțe și saboți de frână · de la 204 MDL
- Garnituri de chiulasă și capac de culbutori · de la 78 MDL
- Arbori cotiți, cuzineți, simeringuri · de la 39 MDL
- Termostate · de la 136 MDL
- Filtre de aer · de la 98 MDL
- Bare de direcție, capete de bară, burdufuri · de la 166 MDL
- Fixări de roți, capace, distanțiere · de la 20 MDL
- Pompe de combustibil · de la 303 MDL
- Etriere de frână și seturi de reparație · de la 73 MDL
- Radiatoare de răcire · de la 44 MDL
- Supape și mecanism de supape · de la 7 MDL
- Articulații homocinetice și burdufuri · de la 153 MDL
- Băi de ulei, buşoane, joje · de la 15 MDL
- Senzori de injecție, sonde lambda, debitmetre · de la 188 MDL
- Arbori de transmisie și planetare · de la 106 MDL
- Bujii incandescente · de la 211 MDL
- Bobine și fișe de aprindere · de la 122 MDL
- Chiulasă · de la 74 MDL
- Amortizoare, flanșe, burdufuri · de la 35 MDL
- Electromotoare (demaroare) · de la 2 528 MDL
- Ventilatoare și cuplaje vâscoase · de la 918 MDL
- Ambreiaj: rulmenți de presiune și hidraulică · de la 580 MDL
- Pompe de apă · de la 405 MDL
Distribuție: arbori cu came, lanțuri, întinzătoare, variatoare de fază pentru alte modele Nissan
- QASHQAI I
- QASHQAI II
- JUKE F15
- PRIMASTAR X83
- MICRA III
- NOTE E11/NE11
- X-TRAIL III
- TIIDA C11
- ALMERA II
- TIIDA SC11
- QASHQAI +2 JJ10E
- NV300 X82
- PRIMERA P12
- PULSAR C13
- PRIMERA WP12
- NV200
- NV200
- NAVARA NP300 D40
- PICK UP D22
- MICRA IV
- X-TRAIL I
- CUBE Z12
- MICRA C+C III
- INTERSTAR X70
- X-TRAIL II
- PATHFINDER III
- KUBISTAR X76
- NOTE E12
- NV400 X62/X62B
- MICRA V