Distribuție: arbori cu came, lanțuri, întinzătoare, variatoare de fază pentru Nissan PRIMERA P11, 1996–2002
ELRING — Inel etanșare ax cu came
Cod 151.490
- Material
- MVQ (cauciuc siliconic)
- Diametru interior
- 34 mm
- Diametru exterior
- 48 mm
- Înălțime
- 8 mm
Cod 553 0399 10
- Tip lanț
- Lanț silențios, Lanț închis
- Număr zale lanț
- 154
FRECCIA — Kit lanț distribuție
Cod TK08-1001
- Tip lanț
- Simplex, Lanț închis
- Număr zale lanț
- 54, 80
- Număr piese în set
- 16 buc
MOTAQUIP — Kit lanț distribuție
Cod MTK079B
- Tip lanț
- Simplex
- Număr zale lanț
- 154
- Poziție montare
- Sus
- Informații suplimentare
- fără etanșări, fără roți dințate
AJUSA — Garnitură carcasă distribuție
Cod 01013500
- Poziție montare
- Sus
- Lungime
- 35,5 mm
- Lățime
- 37,5 mm
- Grosime
- 5 mm
StandardAJUSA — Garnitură carcasă distribuție
Cod 01013600
- Poziție montare
- Jos
- Lungime
- 41 mm
- Lățime
- 41 mm
- Grosime
- 5 mm
StandardAJUSA — Inel etanșare ax cu came
Cod 15014800
- Poziție montare
- Partea cutiei de viteze
- Diametru interior
- 36 mm
- Diametru exterior
- 50 mm
- Înălțime
- 8 mm
StandardAJUSA — Garnitură capac carcasă distribuție
Cod 16003300
- Poziție montare
- Partea de admisie
- Lungime
- 11,8 mm
- Lățime
- 7 mm
- Grosime
- 2,4 mm
StandardCod 93007000
StandardCod 93088000
StandardCod 93089500
StandardCod 93093200
StandardCod 93093300
StandardCod 93096900
StandardCod 93102100
StandardCod 93107600
StandardCod 93143400
StandardCod 93143500
StandardCod 93143800
StandardCod 93143900
StandardBLUE PRINT — Kit lanț distribuție
Cod ADBP730076
- Tip lanț
- Lanț dințat, Lanț închis
- Număr zale lanț
- 154
- Greutate
- 1,356 kg
StandardCod ADN17337
- Tip lanț
- Lanț dințat, Lanț închis
- Număr zale lanț
- 154
- Informații suplimentare
- necesită echipament special de montaj
- Greutate
- 0,393 kg
StandardCORTECO — Inel etanșare ax cu came
Cod 19016515B
- Poziție montare
- Motor
- Material
- ACM (cauciuc poliacrilic)
PremiumCod TCH1061
- Greutate
- 0,5 kg
Premium
Despre categorie
Distribuție: arbori cu came, lanțuri, întinzătoare, variatoare de fază pentru Nissan PRIMERA P11: în listă — piese pentru toate modificările modelului, prețul și termenul de livrare — în fiecare rând. Precizați motorul în selectarea după mașină — vor rămâne doar piesele potrivite mașinii dvs.
Alte piese pentru Nissan PRIMERA P11
- Becuri · de la 14 MDL
- Semnalizatoare și avarii · de la 7 MDL
- Curele de transmisie și seturi · de la 78 MDL
- Bujii · de la 35 MDL
- Lamele de ștergător · de la 74 MDL
- Plăcuțe și saboți de frână · de la 77 MDL
- Filtre de ulei · de la 52 MDL
- Etriere de frână și seturi de reparație · de la 100 MDL
- Electromotoare (demaroare) · de la 1 191 MDL
- Filtre de aer · de la 94 MDL
- Filtre de combustibil și separatoare · de la 88 MDL
- Termostate · de la 120 MDL
- Bobine și fișe de aprindere · de la 271 MDL
- Articulații homocinetice și burdufuri · de la 163 MDL
- Senzori de injecție, sonde lambda, debitmetre · de la 189 MDL
- Brațe, bare, punți, cadre auxiliare · de la 95 MDL
- Discuri și tamburi de frână · de la 440 MDL
- Bare de direcție, capete de bară, burdufuri · de la 142 MDL
- Pompe de combustibil · de la 303 MDL
- Garnituri de chiulasă și capac de culbutori · de la 108 MDL
- Radiatoare de răcire · de la 44 MDL
- Amortizoare, flanșe, burdufuri · de la 142 MDL
- Bucșe de cauciuc-metal și bucșe · de la 96 MDL
- Supape și mecanism de supape · de la 7 MDL
- Arbori cotiți, cuzineți, simeringuri · de la 38 MDL
- Fixări de roți, capace, distanțiere · de la 20 MDL
- Kituri ambreiaj, discuri, plăci de presiune, volante · de la 754 MDL
- Pompe de apă · de la 407 MDL
- Butuci și rulmenți de roată · de la 241 MDL
- Filtre de habitaclu (polen) · de la 100 MDL
Distribuție: arbori cu came, lanțuri, întinzătoare, variatoare de fază pentru alte modele Nissan
- QASHQAI I
- QASHQAI II
- PRIMASTAR X83
- X-TRAIL III
- JUKE F15
- MICRA III
- NOTE E11/NE11
- ALMERA II
- NV300 X82
- PRIMERA P12
- TIIDA C11
- QASHQAI +2 JJ10E
- TIIDA SC11
- PRIMERA WP12
- PULSAR C13
- KUBISTAR X76
- MICRA IV
- X-TRAIL II
- PICK UP D22
- X-TRAIL I
- NAVARA NP300 D40
- INTERSTAR X70
- NOTE E12
- NV200
- NV200
- PATHFINDER III
- CUBE Z12
- MICRA V
- MICRA C+C III
- X-TRAIL T32