Distribuție: arbori cu came, lanțuri, întinzătoare, variatoare de fază pentru Hyundai COUPE II (GK), 2001–2009
VICTOR REINZ — Inel etanșare ax cu came
Cod 81-53246-00
- Material
- FPM (cauciuc fluorurat)
- Diametru interior
- 35 mm
- Diametru exterior
- 50 mm
- Înălțime
- 8 mm
AJUSA — Garnitură carcasă distribuție
Cod 00750200
- Lungime
- 230 mm
- Lățime
- 150 mm
- Grosime
- 0,5 mm
StandardCod 00837600
- Lungime
- 43 mm
- Lățime
- 38,5 mm
- Grosime
- 9 mm
StandardCod 01006800
- Lungime
- 34 mm
- Lățime
- 17 mm
StandardCod 93072400
StandardCod 93072500
StandardCod 93072600
StandardCod 93083600
StandardCod 93109700
StandardCod 93109800
StandardCod 93109900
StandardCod 93110000
StandardBLUE PRINT — Pinion ax cu came
Cod ADBP740103
- Număr dinți
- 26
- Greutate
- 0,749 kg
StandardCod ADG07362
- Tip lanț
- Simplex, Lanț închis
- Număr zale lanț
- 50
- Informații suplimentare
- necesită echipament special de montaj
- Greutate
- 0,145 kg
StandardBLUE PRINT — Kit lanț distribuție
Cod ADG07382
- Tip lanț
- Simplex, Lanț închis
- Număr zale lanț
- 50
- Poziție montare
- Sus
- Greutate
- 0,285 kg
StandardBLUE PRINT — Întinzător lanț distribuție
Cod ADG07681C
- Poziție montare
- Partea cutiei de viteze
- Material
- Aluminiu turnat
- Tip acționare
- Hidraulic
- Greutate
- 0,14 kg
StandardCod 372.780
- Diametru exterior
- 42,5 mm
- Înălțime
- 9 mm
PremiumELRING — Inel etanșare ax cu came
Cod 598.770
- Material
- FPM (cauciuc fluorurat)
- Diametru interior
- 30 mm
- Diametru exterior
- 42 mm
- Înălțime
- 8 mm
PremiumCod 725.780
- Material
- Aluminiu
Premium- Poziție montare
- Partea cutiei de viteze
- Material
- Aluminiu turnat
- Tip acționare
- Hidraulic
- Greutate
- 0,115 kg
StandardFEBI BILSTEIN — Kit lanț distribuție
Cod 106514
- Tip lanț
- Simplex, Lanț închis
- Număr zale lanț
- 50
- Poziție montare
- Sus
- Greutate
- 0,285 kg
StandardFEBI BILSTEIN — Pinion ax cu came
Cod 193079
- Număr dinți
- 26
- Greutate
- 0,749 kg
StandardFEBI BILSTEIN — Lanț distribuție
Cod 48292
- Tip lanț
- Simplex, Lanț închis
- Număr zale lanț
- 50
- Informații suplimentare
- necesită echipament special de montaj
- Greutate
- 0,145 kg
StandardINA — Întinzător lanț distribuție
Cod 551 0040 10
- Tip acționare
- Hidraulic
Premium
Despre categorie
Distribuție: arbori cu came, lanțuri, întinzătoare, variatoare de fază pentru Hyundai COUPE II: în listă — piese pentru toate modificările modelului, prețul și termenul de livrare — în fiecare rând. Precizați motorul în selectarea după mașină — vor rămâne doar piesele potrivite mașinii dvs.
Alte piese pentru Hyundai COUPE II
- Becuri · de la 10 MDL
- Curele de transmisie și seturi · de la 73 MDL
- Semnalizatoare și avarii · de la 7 MDL
- Lamele de ștergător · de la 63 MDL
- Garnituri de chiulasă și capac de culbutori · de la 66 MDL
- Amortizoare, flanșe, burdufuri · de la 164 MDL
- Arbori cotiți, cuzineți, simeringuri · de la 40 MDL
- Plăcuțe și saboți de frână · de la 91 MDL
- Senzori de injecție, sonde lambda, debitmetre · de la 107 MDL
- Bujii · de la 42 MDL
- Pompe de apă · de la 404 MDL
- Filtre de ulei · de la 72 MDL
- Întinzătoare și role · de la 103 MDL
- Discuri și tamburi de frână · de la 626 MDL
- Brațe, bare, punți, cadre auxiliare · de la 89 MDL
- Bare de direcție, capete de bară, burdufuri · de la 144 MDL
- Articulații homocinetice și burdufuri · de la 143 MDL
- Bobine și fișe de aprindere · de la 479 MDL
- Sistem de aprindere, diverse · de la 160 MDL
- Butuci și rulmenți de roată · de la 140 MDL
- Termostate · de la 119 MDL
- Compresoare aer condiționat și piese · de la 82 MDL
- Bucșe de cauciuc-metal și bucșe · de la 72 MDL
- Etriere de frână și seturi de reparație · de la 96 MDL
- Alternatoare · de la 339 MDL
- Senzori de presiune și nivel ulei · de la 46 MDL
- Electromotoare (demaroare) · de la 1 227 MDL
- Fixări de roți, capace, distanțiere · de la 14 MDL
- Băi de ulei, buşoane, joje · de la 4 MDL
- Kituri ambreiaj, discuri, plăci de presiune, volante · de la 578 MDL