Airbaguri pentru Audi A1 8X1/8XK, 2010–2018
FEBI BILSTEIN — Spirală airbag volan
Cod 196660
- Număr racorduri
- 16 buc, 2 buc, 6 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu senzor unghi volan
- Culoare
- Negru
- Greutate
- 0,18 kg
Cod 33 11 2299
- Număr racorduri
- 16 buc, 2 buc, 6 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu senzor unghi volan
- Culoare
- Negru
- Greutate
- 0,18 kg
StandardCod 78904
- Informații suplimentare
- cu senzor
- Garanție
- Garanție 5 ani sau 75 000 km
MAXGEAR — Spirală airbag volan
Cod 27-2111
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu senzor unghi de virare pe coloana de direcție
EconomicMETZGER — Spirală airbag volan
Cod 09161350
- Număr pini
- 24 buc
StandardCod EAS-VW-013
EconomicCod EAS-WW-013
EconomicCod V10-72-1615
- Informații suplimentare
- Numărul poziției trebuie determinat cu un tester de diagnoză, cu senzor
StandardCod 13768194
- Tensiune
- 12 V
- Număr pini
- 16 buc, 2 buc, 6 buc
Cod BF0318110156
Cod EF0318110008
- Lungime
- 160 mm
- Lățime
- 150 mm
- Înălțime
- 100 mm
- Greutate
- 0,3 kg
Cod A7310136
- Număr pini
- 16 buc, 2 buc, 6 buc
- Informații suplimentare
- cu senzor
Cod A7310140
Cod A7310141
Cod A7310142
Cod A7310144
Cod A7310145
Cod A7310146
Cod A7310147
Cod R7310107
- Număr pini
- 8 buc
- Informații suplimentare
- fără senzor
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu airbag
Cod ABG999VETR
DIPASPORT — Spirală airbag volan
Cod DSA042DPSN
- Informații suplimentare
- necesită activare (codare), cu senzor
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu senzor unghi de virare pe coloana de direcție
DIPASPORT — Spirală airbag volan
Cod DSA042R
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu senzor unghi de virare pe coloana de direcție
Cod 430725A2
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu senzor unghi de virare pe coloana de direcție
Despre categorie
Airbaguri pentru Audi A1 8X1/8XK: în listă — piese pentru toate modificările modelului, prețul și termenul de livrare — în fiecare rând. Precizați motorul în selectarea după mașină — vor rămâne doar piesele potrivite mașinii dvs.
Alte piese pentru Audi A1 8X1/8XK
- Curele de transmisie și seturi · de la 118 MDL
- Senzori de injecție, sonde lambda, debitmetre · de la 118 MDL
- Pompe de apă · de la 92 MDL
- Garnituri de chiulasă și capac de culbutori · de la 12 MDL
- Distribuție: arbori cu came, lanțuri, întinzătoare, variatoare de fază · de la 26 MDL
- Amortizoare, flanșe, burdufuri · de la 36 MDL
- Becuri · de la 10 MDL
- Plăcuțe și saboți de frână · de la 83 MDL
- Filtre de ulei · de la 46 MDL
- Turbocompresoare și intercoolere · de la 15 MDL
- Brațe, bare, punți, cadre auxiliare · de la 55 MDL
- Etriere de frână și seturi de reparație · de la 46 MDL
- Termostate · de la 62 MDL
- Discuri și tamburi de frână · de la 52 MDL
- Articulații homocinetice și burdufuri · de la 171 MDL
- Întinzătoare și role · de la 142 MDL
- Bucșe de cauciuc-metal și bucșe · de la 35 MDL
- Supape și mecanism de supape · de la 5 MDL
- Alternatoare · de la 425 MDL
- ABS: senzori și unități · de la 78 MDL
- Bare de direcție, capete de bară, burdufuri · de la 79 MDL
- Compresoare aer condiționat și piese · de la 110 MDL
- Filtre de aer · de la 65 MDL
- Arbori cotiți, cuzineți, simeringuri · de la 84 MDL
- Senzori de presiune și nivel ulei · de la 43 MDL
- Bare stabilizatoare, bielete și bucșe · de la 28 MDL
- Furtunuri și conducte ale sistemului de răcire · de la 6 MDL
- Kituri ambreiaj, discuri, plăci de presiune, volante · de la 571 MDL
- Bobine și fișe de aprindere · de la 277 MDL
- Butuci și rulmenți de roată · de la 61 MDL