Bobine și fișe de aprindere pentru VW SCIROCCO 53B, 1980–1992
FEBI BILSTEIN — Bobină de inducție
Cod 17194
- Număr racorduri
- 3 buc
- Greutate
- 0,58 kg
MAGNETI MARELLI — Bobină de inducție
Cod 060717004012
MAGNETI MARELLI — Bobină de inducție
Cod 060717007012
MAGNETI MARELLI — Bobină de inducție
Cod 060717008012
Cod 880022
- Număr pini
- 2 buc
- Greutate
- 0,75 kg
Cod 880022A
- Număr pini
- 2 buc
- Greutate
- 0,75 kg
Cod BO0107JM
- Număr racorduri
- 2 buc
Cod A1511115
- Lungime
- 85 mm
- Greutate
- 0,49 kg, 0,505 kg
Cod 134705
- Lungime
- 600 mm / 300 mm / 400 mm / 500 mm
- Garanție
- Garanție 5 ani
MEAT & DORIA — Bobină de inducție
Cod 10852
- Număr pini
- 2 buc
Cod ZS124
- Tip bobină de aprindere
- Conector zimțat
- Număr pini
- 2 buc
- Tip conexiune
- Flachzunge_KL 1/15, Sawtooth+Bracket
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
Încă 2 caracteristici
- Număr racorduri
- 1 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
PremiumCod 0221122349
PremiumCod 0356904068
PremiumCod 0356904075
PremiumCod 0356912883
PremiumCod 0356912884
PremiumCod 0356912885
PremiumCod 0356912889
PremiumCod 0356912890
PremiumCod 0356912943
PremiumCod 0356912992
PremiumCod 0986356338
PremiumCod 0986356355
PremiumCod CLS097
- Tip bobină de aprindere
- Conector DIN
- Execuție conector aprindere
- Conector DIN
- Execuție bujie
- Conector M4
- Număr fire
- 5 buc
- Diametru exterior
- 7 mm
- Lungime
- 330 mm
Încă 5 caracteristiciÎncă 3 caracteristici
- Diametru exterior
- 7 mm
- Lungime
- 330 mm
- Lungime
- 400 mm
- Lungime
- 435 mm
- Lungime
- 545 mm
Premium
Despre categorie
Bobine și fișe de aprindere pentru VW SCIROCCO 53B: în listă — piese pentru toate modificările modelului, prețul și termenul de livrare — în fiecare rând. Precizați motorul în selectarea după mașină — vor rămâne doar piesele potrivite mașinii dvs.
Alte piese pentru VW SCIROCCO 53B
- Articulații homocinetice și burdufuri · de la 78 MDL
- Becuri · de la 11 MDL
- Plăcuțe și saboți de frână · de la 34 MDL
- Semnalizatoare și avarii · de la 9 MDL
- Lamele de ștergător · de la 57 MDL
- Discuri și tamburi de frână · de la 261 MDL
- Etriere de frână și seturi de reparație · de la 63 MDL
- Curele de transmisie și seturi · de la 68 MDL
- Butuci și rulmenți de roată · de la 76 MDL
- Supape și mecanism de supape · de la 8 MDL
- Bujii · de la 39 MDL
- Furtunuri și conducte ale sistemului de răcire · de la 7 MDL
- Termostate · de la 5 MDL
- Băi de ulei, buşoane, joje · de la 2 MDL
- Senzori și comutatoare ale sistemului de răcire · de la 70 MDL
- Furtunuri și conducte de frână · de la 68 MDL
- Bare de direcție, capete de bară, burdufuri · de la 66 MDL
- Pompe de apă · de la 361 MDL
- Arbori cotiți, cuzineți, simeringuri · de la 35 MDL
- Garnituri de chiulasă și capac de culbutori · de la 10 MDL
- Amortizoare, flanșe, burdufuri · de la 17 MDL
- Cilindri de frână și rezervoare · de la 66 MDL
- Senzori de presiune și nivel ulei · de la 5 MDL
- Filtre de ulei · de la 58 MDL
- Radiatoare de răcire · de la 72 MDL
- Radiatoare de ulei și schimbătoare de căldură · de la 47 MDL
- Chiulasă · de la 33 MDL
- Filtre de combustibil și separatoare · de la 26 MDL
- Piese alternator (regulatoare, punți de diode, fulii, perii) · de la 150 MDL
- Pompe de combustibil · de la 102 MDL
Bobine și fișe de aprindere pentru alte modele VW
- GOLF IV (1J)
- BEETLE NEW
- BORA I
- BORA 1J6
- GOLF VI
- JETTA IV
- POLO V
- BEETLE 5C1/5C2
- TOURAN 1T1/1T2
- BEETLE 5C7/5C8
- LUPO I
- GOLF V (1K1)
- PASSAT B6
- POLO IV
- CADDY III
- GOLF PLUS V
- JETTA III
- SHARAN 7N1/7N2
- CC B7
- SCIROCCO III
- SHARAN 7M6/7M8/7M9
- GOLF V Variant (1K5)
- TIGUAN 5N
- POLO CLASSIC III
- PASSAT B7
- POLO 6V5
- EOS 1F7/1F8
- PASSAT B5
- CADDY II
- TRANSPORTER T5