Bobine și fișe de aprindere pentru Volvo 740 744, 1983–1992
Cod ZS119
- Tip bobină de aprindere
- Conector zimțat
- Număr pini
- 2 buc
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
- Cantitate necesară
- 1 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
Încă 2 caracteristici
- Cantitate necesară
- 1 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
PremiumCod ZS122
- Tip bobină de aprindere
- Conector zimțat
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
- Cantitate necesară
- 1 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
Încă 1 caracteristică
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
PremiumCod 0221118351
PremiumCod 0986356025
PremiumCod 0986356027
PremiumCod 0986356044
PremiumCod 0986356128
PremiumCod 0986356129
PremiumCod 0986356130
PremiumCod 0986356131
PremiumCod 0986356193
PremiumCod 0986357244
PremiumCod F005X03837
- Diametru exterior
- 8 mm
- Lungime
- 586 mm
- Lungime
- 367 mm
- Lungime
- 427 mm
- Lungime
- 527 mm
- Lungime
- 637 mm
Încă 2 caracteristici
- Lungime
- 527 mm
- Lungime
- 637 mm
PremiumCod CLS179
- Tip bobină de aprindere
- Conector DIN
- Execuție conector aprindere
- Conector DIN
- Execuție bujie
- Conector SAE
- Număr fire
- 5 buc
- Diametru exterior
- 7 mm
- Lungime
- 780 mm
Încă 5 caracteristiciÎncă 3 caracteristici
- Diametru exterior
- 7 mm
- Lungime
- 780 mm
- Lungime
- 655 mm
- Lungime
- 655 mm
- Lungime
- 655 mm
PremiumCod CLS188
- Tip bobină de aprindere
- Conector zimțat
- Execuție conector aprindere
- Conector zimțat
- Execuție bujie
- Conector SAE
- Număr fire
- 5 buc
- Diametru exterior
- 7 mm
- Lungime
- 305 mm
Încă 6 caracteristiciÎncă 4 caracteristici
- Diametru exterior
- 7 mm
- Lungime
- 305 mm
- Lungime
- 395 mm
- Lungime
- 470 mm
- Lungime
- 595 mm
- Lungime
- 555 mm
PremiumCod 133851
- Garanție
- Garanție 5 ani
PremiumCod 2503851
PremiumMAGNETI MARELLI — Set fișe bujii
Cod 941215100795
- Diametru exterior
- 7 mm
- Număr racorduri
- 5 buc
PremiumCod 36716
- Lungime
- 400 mm
PremiumCod 36717
- Lungime
- 500 mm
PremiumCod 36719
- Lungime
- 600 mm
PremiumCod 44060
- Lungime
- 600 mm
PremiumCod 44249
- Număr fire
- 5 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
PremiumCod 48308
- Tip bobină de aprindere
- Conector M4
- Număr pini
- 2 buc
- Număr intrări/ieșiri
- 1 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
Premium
Despre categorie
Bobine și fișe de aprindere pentru Volvo 740 744: în listă — piese pentru toate modificările modelului, prețul și termenul de livrare — în fiecare rând. Precizați motorul în selectarea după mașină — vor rămâne doar piesele potrivite mașinii dvs.
Alte piese pentru Volvo 740 744
- Curele de transmisie și seturi · de la 68 MDL
- Lamele de ștergător · de la 79 MDL
- Filtre de ulei · de la 98 MDL
- Arbori cotiți, cuzineți, simeringuri · de la 17 MDL
- Semnalizatoare și avarii · de la 11 MDL
- Electromotoare (demaroare) · de la 1 260 MDL
- Filtre de combustibil și separatoare · de la 34 MDL
- Becuri · de la 53 MDL
- Supape și mecanism de supape · de la 8 MDL
- Bujii · de la 36 MDL
- Garnituri de chiulasă și capac de culbutori · de la 15 MDL
- Transmisie finală și diferențial · de la 211 MDL
- Plăcuțe și saboți de frână · de la 95 MDL
- Bujii incandescente · de la 78 MDL
- Furtunuri și conducte de frână · de la 94 MDL
- Senzori și comutatoare ale sistemului de răcire · de la 91 MDL
- Pompe de apă · de la 304 MDL
- Termostate · de la 171 MDL
- Articulații homocinetice și burdufuri · de la 171 MDL
- Piese alternator (regulatoare, punți de diode, fulii, perii) · de la 149 MDL
- Sistem de răcire · de la 67 MDL
- Pompe de combustibil · de la 713 MDL
- Întinzătoare și role · de la 220 MDL
- Compresoare aer condiționat și piese · de la 155 MDL
- Rezervoare, gâturi de umplere, senzori de nivel · de la 91 MDL
- Etriere de frână și seturi de reparație · de la 73 MDL
- Bare de direcție, capete de bară, burdufuri · de la 210 MDL
- Amortizoare, flanșe, burdufuri · de la 191 MDL
- Sistem de evacuare a gazelor · de la 52 MDL
- Arbori de transmisie și planetare · de la 182 MDL