Bobine și fișe de aprindere pentru Peugeot 505 551D, 1982–1994
Cod 245025
- Tip bobină de aprindere
- Conector DIN
- Număr pini
- 2 buc
- Greutate
- 0,79 kg
Cod 880022
- Număr pini
- 2 buc
- Greutate
- 0,75 kg
Cod 880022A
- Număr pini
- 2 buc
- Greutate
- 0,75 kg
MEAT & DORIA — Bobină de inducție
Cod 10852
- Număr pini
- 2 buc
Cod ZS115
- Tip bobină de aprindere
- Pentru rezistor suplimentar, Conector DIN
- Număr pini
- 2 buc
- Tip conexiune
- DIN+M5
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
Încă 1 caracteristică
- Număr racorduri
- 1 buc
PremiumCod ZS117
- Tip bobină de aprindere
- Conector DIN, Conector M5
- Număr pini
- 2 buc
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
- Cantitate necesară
- 1 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
Încă 2 caracteristici
- Cantitate necesară
- 1 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
PremiumCod ZS120
- Tip bobină de aprindere
- Conector DIN
- Număr pini
- 2 buc
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
Încă 1 caracteristică
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
PremiumCod ZS568
- Tip bobină de aprindere
- Pentru rezistor suplimentar, Conector DIN
- Număr pini
- 2 buc
- Tip conexiune
- DIN+M5
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
Încă 1 caracteristică
- Număr racorduri
- 1 buc
PremiumCod ZS569
- Tip bobină de aprindere
- Conector DIN, Conector M5
- Număr pini
- 2 buc
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
- Cantitate necesară
- 1 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
Încă 2 caracteristici
- Cantitate necesară
- 1 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
PremiumCod 0221122025
PremiumCod 0221122317
PremiumCod 0986356019
PremiumCod 0986356021
PremiumCod 0986356025
PremiumCod 0986356042
PremiumCod F005X04016
PremiumMAGNETI MARELLI — Set fișe bujii
Cod 941135240708
- Diametru exterior
- 7 mm
- Număr racorduri
- 5 buc
PremiumCod 48339
- Tip bobină de aprindere
- Conector DIN
- Număr pini
- 2 buc
- Număr intrări/ieșiri
- 1 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
PremiumCod 6045
- Număr fire
- 5 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
PremiumCod 346035
- Tip bobină de aprindere
- Conector DIN
- Lungime cablu
- 479 mm
- Execuție conector aprindere
- Cu conector pentru bobină, Conector SAE
- Execuție bujie
- Conector SAE
- Cantitate
- 5 buc
- Diametru exterior
- 7 mm
Încă 8 caracteristiciÎncă 6 caracteristici
- Cantitate
- 5 buc
- Diametru exterior
- 7 mm
- Material
- Silicon
- Lungime
- 340 mm
- Lungime
- 312 mm
- Lungime
- 530 mm
- Lungime
- 620 mm
- Lungime
- 560 mm
PremiumCod 13-0273
- Tip bobină de aprindere
- Conector DIN
- Număr pini
- 2 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
EconomicCod 94051
Cod T671B
Cod 88604486
Standard
Despre categorie
Bobine și fișe de aprindere pentru Peugeot 505 551D: în listă — piese pentru toate modificările modelului, prețul și termenul de livrare — în fiecare rând. Precizați motorul în selectarea după mașină — vor rămâne doar piesele potrivite mașinii dvs.
Alte piese pentru Peugeot 505 551D
- Curele de transmisie și seturi · de la 63 MDL
- Lamele de ștergător · de la 63 MDL
- Filtre de combustibil și separatoare · de la 62 MDL
- Filtre de ulei · de la 86 MDL
- Amortizoare, flanșe, burdufuri · de la 185 MDL
- Electromotoare (demaroare) · de la 1 819 MDL
- Bujii incandescente · de la 103 MDL
- Becuri · de la 64 MDL
- Butuci și rulmenți de roată · de la 163 MDL
- Bare de direcție, capete de bară, burdufuri · de la 117 MDL
- Semnalizatoare și avarii · de la 30 MDL
- Băi de ulei, buşoane, joje · de la 2 MDL
- Arbori cotiți, cuzineți, simeringuri · de la 52 MDL
- Pompe de combustibil · de la 611 MDL
- Alternatoare · de la 427 MDL
- Compresoare aer condiționat și piese · de la 234 MDL
- Piese alternator (regulatoare, punți de diode, fulii, perii) · de la 149 MDL
- Bujii · de la 49 MDL
- Articulații homocinetice și burdufuri · de la 171 MDL
- Cilindri de frână și rezervoare · de la 112 MDL
- Sistem de injecție și formarea amestecului · de la 289 MDL
- Electrică de iluminare (întrerupătoare, relee, dulii, cablaje) · de la 245 MDL
- Arbori de transmisie și planetare · de la 183 MDL
- Senzori de injecție, sonde lambda, debitmetre · de la 86 MDL
- Senzori de presiune și nivel ulei · de la 69 MDL
- Garnituri de chiulasă și capac de culbutori · de la 53 MDL
- Supape și mecanism de supape · de la 8 MDL
- Pompe servodirecție, furtunuri, rezervoare · de la 430 MDL
- Chiulasă · de la 412 MDL
- Injectoare și pulverizatoare · de la 393 MDL