Bobine și fișe de aprindere pentru Mercedes-Benz SLK 172 (R172), 2011–prezent
Cod ZS077
- Tip bobină de aprindere
- Incl. fișă bujie, Conector SAE
- Număr pini
- 3 buc
- Tip conexiune
- Spark Spring
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
Încă 1 caracteristică
- Număr racorduri
- 1 buc
Cod ZSE093
- Tip bobină de aprindere
- Conector SAE
- Număr pini
- 4 buc
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
Cod GN1055212B1
- Număr pini
- 3 buc
- Tensiune
- 12 V
Cod GN1075612B1
- Număr pini
- 4 buc
- Tensiune
- 12 V
Cod 5DA 358 168-311
- Tip bobină de aprindere
- Bobină de aprindere cu scânteie separată
- Număr pini
- 4 buc
- Tensiune
- 12 V
MAGNETI MARELLI — Bobină de inducție
Cod 060717183012
Cod 48207
- Tip bobină de aprindere
- Conector SAE
- Număr pini
- 3 buc
- Număr intrări/ieșiri
- 1 buc
Cod 966002
- Tip bobină de aprindere
- Bobină de aprindere tip bloc
- Număr pini
- 4 buc
- Tensiune
- 14 V
- Număr racorduri
- 1 buc
- Informații suplimentare
- cu capac de ulei
Încă 1 caracteristică
- Informații suplimentare
- cu capac de ulei
Cod 966234
- Tip bobină de aprindere
- Bobină de aprindere tip bloc
- Număr pini
- 4 buc
- Tensiune
- 14 V
- Număr racorduri
- 1 buc
- Informații suplimentare
- cu capac de ulei
Încă 1 caracteristică
- Informații suplimentare
- cu capac de ulei
Cod 966836
- Tip bobină de aprindere
- Bobină de aprindere tip bloc
- Număr pini
- 4 buc
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
Cod 7120051
- Tip bobină de aprindere
- Conector SAE
- Număr pini
- 3 buc
Cod C1511103
- Lungime
- 180 mm
- Greutate
- 0,33 kg
TRUCKTEC AUTOMOTIVE — Bobină de inducție
Cod 02.17.188
Cod ZSE094
- Tip bobină de aprindere
- Conector SAE
- Număr pini
- 4 buc
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
PremiumCod ZSE242
- Tip bobină de aprindere
- Conector SAE
- Număr pini
- 4 buc
- Tip conexiune
- SAE
- Tensiune
- 12 V
- Cantitate necesară
- 4 buc
Încă 1 caracteristică
- Cantitate necesară
- 4 buc
PremiumCod ZSE332
- Tip bobină de aprindere
- Conector SAE
- Număr pini
- 4 buc
- Tensiune
- 12 V
- Cantitate necesară
- 4 buc
PremiumCod 0221504720
PremiumCod 0221604034
PremiumCod 0221604036
PremiumCod 0221604067
PremiumCod 0221604701
PremiumCod 0986221066
PremiumCod BAEA077
- Număr pini
- 3 buc
- Tip conexiune
- SAE
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
- Informații suplimentare
- fără electronică
Încă 1 caracteristică
- Informații suplimentare
- fără electronică
PremiumCod BAEA093E
- Număr pini
- 4 buc
- Tip conexiune
- SAE
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
- Informații suplimentare
- cu electronică
Încă 1 caracteristică
- Informații suplimentare
- cu electronică
Premium
Despre categorie
Bobine și fișe de aprindere pentru Mercedes-Benz SLK 172: în listă — piese pentru toate modificările modelului, prețul și termenul de livrare — în fiecare rând. Precizați motorul în selectarea după mașină — vor rămâne doar piesele potrivite mașinii dvs.
Alte piese pentru Mercedes-Benz SLK 172
- Senzori de injecție, sonde lambda, debitmetre · de la 177 MDL
- Distribuție: arbori cu came, lanțuri, întinzătoare, variatoare de fază · de la 52 MDL
- Plăcuțe și saboți de frână · de la 48 MDL
- Becuri · de la 38 MDL
- Filtre de ulei · de la 71 MDL
- Garnituri de chiulasă și capac de culbutori · de la 34 MDL
- Compresoare aer condiționat și piese · de la 155 MDL
- Semnalizatoare și avarii · de la 7 MDL
- Brațe, bare, punți, cadre auxiliare · de la 82 MDL
- Uleiuri, filtre și buşoane cutie de viteze · de la 30 MDL
- Întinzătoare și role · de la 165 MDL
- Curele de transmisie și seturi · de la 155 MDL
- Filtre de aer · de la 36 MDL
- Pompe de apă · de la 47 MDL
- Bucșe de cauciuc-metal și bucșe · de la 92 MDL
- Discuri și tamburi de frână · de la 596 MDL
- Supape și mecanism de supape · de la 5 MDL
- Turbocompresoare și intercoolere · de la 27 MDL
- Băi de ulei, buşoane, joje · de la 2 MDL
- Arbori cotiți, cuzineți, simeringuri · de la 90 MDL
- Termostate · de la 47 MDL
- Alternatoare · de la 375 MDL
- Bare de direcție, capete de bară, burdufuri · de la 138 MDL
- Sistem de aprindere, diverse · de la 155 MDL
- Butuci și rulmenți de roată · de la 248 MDL
- Transmisie finală și diferențial · de la 117 MDL
- Electromotoare (demaroare) · de la 1 779 MDL
- Recircularea gazelor (EGR) · de la 65 MDL
- Chiulasă · de la 62 MDL
- Senzori ai sistemului de evacuare · de la 2 544 MDL