Bobine și fișe de aprindere pentru Honda CONCERTO HW/MA, 1989–1995
Cod ZS276
- Tip bobină de aprindere
- Conector DIN
- Număr pini
- 2 buc
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
Încă 1 caracteristică
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
PremiumCod ZS278
- Tip bobină de aprindere
- Conector DIN
- Număr pini
- 2 buc
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
Încă 1 caracteristică
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
PremiumBLUE PRINT — Bobină de inducție
Cod ADH21477
- Greutate
- 0,5 kg
StandardCod ADH21602
- Greutate
- 0,46 kg
StandardCod ADH21607
- Greutate
- 0,451 kg
StandardCod ADH21615
- Greutate
- 0,486 kg
StandardCod 0986356171
PremiumCod 0986356172
PremiumCod 0986356173
PremiumCod 0986356174
PremiumCod 0986356721
PremiumCod 0986356867
PremiumCod BAEA276
- Număr pini
- 2 buc
- Tip conexiune
- DIN
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
- Informații suplimentare
- fără electronică
Încă 2 caracteristici
- Echipare / dotare
- pentru vehicule cu distribuitor de aprindere
- Informații suplimentare
- fără electronică
PremiumCod CLS129
- Tip bobină de aprindere
- Conector DIN
- Execuție bujie
- Conector SAE
- Număr fire
- 4 buc
- Diametru exterior
- 7 mm
- Lungime
- 520 mm
- Lungime
- 570 mm
Încă 4 caracteristiciÎncă 2 caracteristici
- Lungime
- 520 mm
- Lungime
- 570 mm
- Lungime
- 695 mm
- Lungime
- 735 mm
PremiumCod 138814
- Număr pini
- 2 buc
- Garanție
- Garanție 5 ani
PremiumCod 138815
- Număr pini
- 2 buc
- Garanție
- Garanție 5 ani
PremiumCod 2508814
- Număr pini
- 2 buc
PremiumMAGNETI MARELLI — Bobină de inducție
Cod 060717023012
PremiumMAGNETI MARELLI — Bobină de inducție
Cod 060717024012
PremiumMAGNETI MARELLI — Set fișe bujii
Cod 941315010888
- Diametru exterior
- 7 mm
- Număr racorduri
- 4 buc
PremiumMAGNETI MARELLI — Set fișe bujii
Cod 941319170099
- Număr racorduri
- 4 buc
PremiumCod 36510
- Tip fișă de aprindere
- Cu rezistență cablu de aprindere
- Lungime
- 600 mm
PremiumCod 36512
- Tip fișă de aprindere
- Cu rezistență cablu de aprindere
- Lungime
- 500 mm
PremiumCod 38932
- Tip fișă de aprindere
- Cu rezistență cablu de aprindere
- Lungime
- 700 mm
Premium
Despre categorie
Bobine și fișe de aprindere pentru Honda CONCERTO HW/MA: în listă — piese pentru toate modificările modelului, prețul și termenul de livrare — în fiecare rând. Precizați motorul în selectarea după mașină — vor rămâne doar piesele potrivite mașinii dvs.
Alte piese pentru Honda CONCERTO HW/MA
- Semnalizatoare și avarii · de la 16 MDL
- Plăcuțe și saboți de frână · de la 145 MDL
- Lamele de ștergător · de la 63 MDL
- Filtre de ulei · de la 62 MDL
- Curele de transmisie și seturi · de la 68 MDL
- Becuri · de la 10 MDL
- Bujii · de la 40 MDL
- Băi de ulei, buşoane, joje · de la 3 MDL
- Articulații homocinetice și burdufuri · de la 162 MDL
- Radiatoare de răcire · de la 44 MDL
- Supape și mecanism de supape · de la 9 MDL
- Electromotoare (demaroare) · de la 1 166 MDL
- Termostate · de la 128 MDL
- Etriere de frână și seturi de reparație · de la 241 MDL
- Întinzătoare și role · de la 203 MDL
- Amortizoare, flanșe, burdufuri · de la 140 MDL
- Garnituri de chiulasă și capac de culbutori · de la 122 MDL
- Brațe, bare, punți, cadre auxiliare · de la 89 MDL
- Arbori cotiți, cuzineți, simeringuri · de la 76 MDL
- Arbori de transmisie și planetare · de la 75 MDL
- Fixări de roți, capace, distanțiere · de la 22 MDL
- Kituri ambreiaj, discuri, plăci de presiune, volante · de la 468 MDL
- Pompe de apă · de la 406 MDL
- Chiulasă · de la 374 MDL
- Bucșe de cauciuc-metal și bucșe · de la 177 MDL
- Distribuție: arbori cu came, lanțuri, întinzătoare, variatoare de fază · de la 74 MDL
- Distribuitoare, module de aprindere, magnetouri · de la 33 MDL
- Aer condiționat: condensatoare · de la 1 426 MDL
- Pompe de combustibil · de la 1 098 MDL
- Butuci și rulmenți de roată · de la 794 MDL