Bobine și fișe de aprindere pentru Fiat MAREA 185, 1996–2007
Cod GN1021112B1
- Număr pini
- 3 buc
- Tensiune
- 12 V
MAGNETI MARELLI — Set fișe bujii
Cod 941319170039
- Număr racorduri
- 4 buc
Cod 2995
- Tip fișă de aprindere
- Cu rezistență cablu de aprindere
- Număr fire
- 4 buc
Cod 7120046
- Tip bobină de aprindere
- Conector M4
- Număr pini
- 3 buc
Cod 7120085
- Tip bobină de aprindere
- Conector M4
- Număr pini
- 3 buc
Cod A1511119
- Lungime
- 165 mm
- Greutate
- 0,235 kg, 0,25 kg
Cod 600/428
- Tip bobină de aprindere
- Conector M4
- Execuție bujie
- Conector SAE
- Număr fire
- 4 buc
MEAT & DORIA — Bobină de inducție
Cod 10303
- Număr pini
- 3 buc
- Cantitate necesară
- 1 buc
MEAT & DORIA — Bobină de inducție
Cod 10303E
- Număr pini
- 3 buc
- Cantitate necesară
- 1 buc
Cod ZS029
- Tip bobină de aprindere
- Conector zimțat
- Număr pini
- 3 buc
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 4 buc
- Cantitate necesară
- 1 buc
Încă 1 caracteristică
- Cantitate necesară
- 1 buc
PremiumCod ZS234
- Tip bobină de aprindere
- Conector zimțat
- Număr pini
- 3 buc
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 4 buc
PremiumCod ZS310
- Tip bobină de aprindere
- Incl. fișă bujie, Conector SAE
- Număr pini
- 3 buc
- Tip conexiune
- Spark Spring
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
- Cantitate necesară
- 5 buc
Încă 2 caracteristici
- Număr racorduri
- 1 buc
- Cantitate necesară
- 5 buc
PremiumCod ZS311
- Tip bobină de aprindere
- Incl. fișă bujie, Conector SAE
- Număr pini
- 3 buc
- Tip conexiune
- Spark Spring
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
- Cantitate necesară
- 5 buc
Încă 2 caracteristici
- Număr racorduri
- 1 buc
- Cantitate necesară
- 5 buc
PremiumCod ZS549
- Tip bobină de aprindere
- Incl. fișă bujie, Conector SAE
- Număr pini
- 3 buc
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 1 buc
- Cantitate necesară
- 1 buc
Încă 1 caracteristică
- Cantitate necesară
- 1 buc
PremiumCod ZSE020
- Tip bobină de aprindere
- Incl. fișă bujie, Conector SAE
- Număr pini
- 3 buc
- Tip conexiune
- Spark Spring
- Număr racorduri
- 1 buc
- Cantitate necesară
- 4 buc
Încă 1 caracteristică
- Cantitate necesară
- 4 buc
PremiumCod 0221503407
PremiumCod 0221504006
PremiumCod 0221504014
PremiumCod 0986221003
PremiumCod 0986356129
PremiumCod 0986356130
PremiumCod 0986356131
PremiumCod 0986356787
PremiumCod 0986356818
Premium
Despre categorie
Bobine și fișe de aprindere pentru Fiat MAREA 185: în listă — piese pentru toate modificările modelului, prețul și termenul de livrare — în fiecare rând. Precizați motorul în selectarea după mașină — vor rămâne doar piesele potrivite mașinii dvs.
Alte piese pentru Fiat MAREA 185
- Curele de transmisie și seturi · de la 52 MDL
- Senzori de injecție, sonde lambda, debitmetre · de la 86 MDL
- Semnalizatoare și avarii · de la 7 MDL
- Lamele de ștergător · de la 72 MDL
- Garnituri de chiulasă și capac de culbutori · de la 70 MDL
- Plăcuțe și saboți de frână · de la 18 MDL
- Filtre de combustibil și separatoare · de la 87 MDL
- Întinzătoare și role · de la 178 MDL
- Articulații homocinetice și burdufuri · de la 57 MDL
- Supape și mecanism de supape · de la 8 MDL
- Filtre de ulei · de la 50 MDL
- Bujii · de la 41 MDL
- Discuri și tamburi de frână · de la 292 MDL
- Pompe de apă · de la 46 MDL
- Becuri · de la 11 MDL
- Butuci și rulmenți de roată · de la 267 MDL
- Electromotoare (demaroare) · de la 1 169 MDL
- Compresoare aer condiționat și piese · de la 78 MDL
- Arbori cotiți, cuzineți, simeringuri · de la 61 MDL
- Radiatoare de răcire · de la 61 MDL
- Termostate · de la 163 MDL
- Etriere de frână și seturi de reparație · de la 59 MDL
- Ambreiaj: alte piese · de la 47 MDL
- Bare de direcție, capete de bară, burdufuri · de la 113 MDL
- Senzori și comutatoare ale sistemului de răcire · de la 84 MDL
- Pompe de combustibil · de la 179 MDL
- Sistem de răcire · de la 66 MDL
- Kituri ambreiaj, discuri, plăci de presiune, volante · de la 710 MDL
- Băi de ulei, buşoane, joje · de la 18 MDL
- Bujii incandescente · de la 85 MDL
Bobine și fișe de aprindere pentru alte modele Fiat
- PALIO 171/173/178/371…
- PANDA 169
- PUNTO 188
- DOBLO 119/223
- SIENA 172/178/372
- STILO 192
- GRANDE PUNTO 199
- IDEA 350
- 500 312
- 500 C 312
- PANDA 312/319/519
- PANDA 141
- SEDICI 189
- LINEA 110/323
- PUNTO 199
- PUNTO EVO 199
- PUNTO 176
- STRADA 178/278
- BRAVO II
- FIORINO 225
- QUBO 225
- SEICENTO 187
- DOBLO 263
- UNO 146/158
- TIPO 160
- 500L 351/352
- TIPO 356/357
- BRAVO I
- CROMA 194
- SEICENTO 287