Bobine și fișe de aprindere pentru Citroën SAXO S3, 1997–2003
Cod F01R00A025
Cod 7120140
- Tip bobină de aprindere
- Conector M4
- Număr pini
- 4 buc
Cod ZS232
- Tip bobină de aprindere
- Conector zimțat
- Număr pini
- 4 buc
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 4 buc
- Cantitate necesară
- 1 buc
Încă 1 caracteristică
- Cantitate necesară
- 1 buc
PremiumCod ZS341
- Tip bobină de aprindere
- Conector zimțat
- Număr pini
- 4 buc
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 4 buc
PremiumBLUE PRINT — Bobină de inducție
Cod ADJ131401
- Tip bobină de aprindere
- Cu 4 scântei
- Greutate
- 1,1 kg
StandardCod 0986356156
PremiumCod 0986356157
PremiumCod 0986356158
PremiumCod 0986356159
PremiumCod 0986356830
PremiumCod 0986357240
PremiumCod BAEA232
- Număr pini
- 4 buc
- Tip conexiune
- Sawtooth
- Tensiune
- 12 V
- Număr racorduri
- 4 buc
- Cantitate necesară
- 1 buc
- Informații suplimentare
- fără electronică
Încă 2 caracteristici
- Cantitate necesară
- 1 buc
- Informații suplimentare
- fără electronică
PremiumCod GN1048812B1
- Număr pini
- 4 buc
- Tensiune
- 12 V
PremiumCod 5DA 193 175-421
- Tip bobină de aprindere
- Bobină de aprindere tip creion
- Număr pini
- 4 buc
- Tensiune
- 12 V
PremiumCod 138760
- Garanție
- Garanție 5 ani
PremiumCod 2508760
PremiumCod 44281
- Tip conexiune
- M4
- Număr fire
- 4 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule fără răcire suplimentară a uleiului
PremiumCod 48030
- Tip bobină de aprindere
- Conector M4
- Număr pini
- 4 buc
- Număr intrări/ieșiri
- 4 buc
PremiumCod 7285
- Tip conexiune
- M4
- Număr fire
- 4 buc
- Echipare / dotare
- pentru vehicule fără răcire suplimentară a uleiului
PremiumCod 245040
- Număr pini
- 4 buc
- Greutate
- 1,06 kg, 1,075 kg
PremiumCod 132000600
- Număr fire
- 4 buc
- Diametru exterior
- 7 mm
- Lungime
- 400 mm
- Lungime
- 490 mm
- Lungime
- 590 mm
- Lungime
- 650 mm
Încă 2 caracteristici
- Lungime
- 590 mm
- Lungime
- 650 mm
EconomicCod 880014
- Număr pini
- 4 buc
- Greutate
- 0,904 kg
StandardCod 880014A
- Număr pini
- 4 buc
- Greutate
- 0,904 kg
StandardCod 883065
- Tip fișă de aprindere
- Antiparazitat
- Număr fire
- 4 buc
- Material
- Silicon
- Lungime
- 375 mm
- Lungime
- 470 mm
- Lungime
- 558 mm
Încă 3 caracteristiciÎncă 1 caracteristică
- Lungime
- 470 mm
- Lungime
- 558 mm
- Lungime
- 618 mm
Standard
Despre categorie
Bobine și fișe de aprindere pentru Citroën SAXO S3: în listă — piese pentru toate modificările modelului, prețul și termenul de livrare — în fiecare rând. Precizați motorul în selectarea după mașină — vor rămâne doar piesele potrivite mașinii dvs.
Alte piese pentru Citroën SAXO S3
- Lamele de ștergător · de la 57 MDL
- Semnalizatoare și avarii · de la 16 MDL
- Plăcuțe și saboți de frână · de la 66 MDL
- Butuci și rulmenți de roată · de la 140 MDL
- Becuri · de la 59 MDL
- Amortizoare, flanșe, burdufuri · de la 147 MDL
- Bare de direcție, capete de bară, burdufuri · de la 116 MDL
- Filtre de combustibil și separatoare · de la 106 MDL
- Cilindri de frână și rezervoare · de la 117 MDL
- Filtre de ulei · de la 86 MDL
- Discuri și tamburi de frână · de la 325 MDL
- Arbori cotiți, cuzineți, simeringuri · de la 76 MDL
- Transmisie finală și diferențial · de la 81 MDL
- Curele de transmisie și seturi · de la 67 MDL
- Sistem de răcire · de la 61 MDL
- Băi de ulei, buşoane, joje · de la 3 MDL
- Etriere de frână și seturi de reparație · de la 166 MDL
- Compresoare aer condiționat și piese · de la 99 MDL
- Pompe de apă · de la 304 MDL
- Bujii incandescente · de la 80 MDL
- Întinzătoare și role · de la 236 MDL
- Garnituri de chiulasă și capac de culbutori · de la 58 MDL
- Supape și mecanism de supape · de la 8 MDL
- Termostate · de la 109 MDL
- Bare stabilizatoare, bielete și bucșe · de la 79 MDL
- Bucșe de cauciuc-metal și bucșe · de la 54 MDL
- Fixări de roți, capace, distanțiere · de la 22 MDL
- Electromotoare (demaroare) · de la 1 636 MDL
- Kituri ambreiaj, discuri, plăci de presiune, volante · de la 598 MDL
- Articulații homocinetice și burdufuri · de la 171 MDL
Bobine și fișe de aprindere pentru alte modele Citroën
- C4 I
- C4 LA
- C5 III
- XSARA N1
- XSARA N0
- XSARA N2
- C3 I
- C4 PICASSO I
- C2 JM
- C3 II
- C4 GRAND PICASSO I
- BERLINGO GFK/GJK/MF
- DS3 SA
- XSARA PICASSO N68
- DS3
- BERLINGO B9
- C4 PICASSO II
- BERLINGO M
- BERLINGO MULTISPACE B9
- C3 Pluriel HB
- C4 II
- DS4 NX
- C4 GRAND PICASSO II
- C5 II
- C8 EA/EB
- SAXO S0/S1
- C1 PM/PN
- C3 PICASSO SH
- C1 II
- GRAND C4 SPACETOURER 3A/3E