Brațe și mecanisme de ștergător pentru Peugeot 306 7A/7B/7C/7D… (7D / 7E / N3 / N5), 1993–2003
Cod 56788
- Poziție montare
- Punte spate
- Lungime
- 410 mm
- Material
- PBT (polibutilentereftalat), Plastic armat cu fibră de sticlă
- Informații suplimentare
- cu conductă pentru lichidul de spălare parbriz / cu duză de spălare integrată, cu capac, cu ștergător integrat
Cod 3398102591
PremiumCod 3398102593
PremiumCod 3398102594
PremiumCod 3398102625
PremiumCod 3398102664
PremiumCod 3398102665
PremiumCod 3398102666
PremiumCod 3398102667
PremiumCod 3398102668
PremiumCod 3398102685
PremiumCod 3398102686
PremiumCod 3398102694
PremiumCod 3398102695
PremiumMAGNETI MARELLI — Set brațe ștergătoare
Cod 000723180125
- Lungime
- 290 mm
PremiumCod 103-00-027
- Poziție montare
- Punte spate
- Informații suplimentare
- fără lamelă ștergător / cu capac
StandardABAKUS — Set brațe ștergătoare
Cod 103-00-027-C
- Poziție montare
- Punte spate
- Informații suplimentare
- cu capac, cu ștergător integrat
- Lungime lamelă ștergător
- 405 mm
- Unitate cantitativă
- Set
StandardABAKUS — Set brațe ștergătoare
Cod 103-00-027-P
- Poziție montare
- Punte spate
- Informații suplimentare
- cu capac, cu ștergător integrat
- Lungime lamelă ștergător
- 405 mm
StandardCod 103-00-259
- Poziție montare
- Punte spate
- Informații suplimentare
- fără lamelă ștergător / cu capac
StandardABAKUS — Set brațe ștergătoare
Cod 103-00-259-C
- Poziție montare
- Punte spate
- Informații suplimentare
- cu capac, cu ștergător integrat
- Lungime lamelă ștergător
- 405 mm
- Unitate cantitativă
- Set
StandardABAKUS — Set brațe ștergătoare
Cod 103-00-259-P
- Poziție montare
- Punte spate
- Informații suplimentare
- cu capac, cu ștergător integrat
- Lungime lamelă ștergător
- 405 mm
StandardCod 39-0205
- Poziție montare
- Punte spate
EconomicCod PWA040
- Poziție montare
- Punte spate
- Informații suplimentare
- cu capac
- Material
- PBT (polibutilentereftalat), Plastic armat cu fibră de sticlă
Cod V22-1104
- Poziție montare
- Punte spate
- Informații suplimentare
- cu capac
- Material
- PBT (polibutilentereftalat), Plastic armat cu fibră de sticlă
Standard
Despre categorie
Brațe și mecanisme de ștergător pentru Peugeot 306 7A/7B/7C/7D…: în listă — piese pentru toate modificările modelului, prețul și termenul de livrare — în fiecare rând. Precizați motorul în selectarea după mașină — vor rămâne doar piesele potrivite mașinii dvs.
Alte piese pentru Peugeot 306 7A/7B/7C/7D…
- Curele de transmisie și seturi · de la 67 MDL
- Becuri · de la 25 MDL
- Plăcuțe și saboți de frână · de la 66 MDL
- Garnituri de chiulasă și capac de culbutori · de la 18 MDL
- Semnalizatoare și avarii · de la 7 MDL
- Senzori de injecție, sonde lambda, debitmetre · de la 86 MDL
- Pompe de apă · de la 305 MDL
- Lamele de ștergător · de la 76 MDL
- Filtre de combustibil și separatoare · de la 91 MDL
- Butuci și rulmenți de roată · de la 23 MDL
- Întinzătoare și role · de la 170 MDL
- Etriere de frână și seturi de reparație · de la 51 MDL
- Bujii · de la 36 MDL
- Arbori cotiți, cuzineți, simeringuri · de la 53 MDL
- Supape și mecanism de supape · de la 5 MDL
- Articulații homocinetice și burdufuri · de la 84 MDL
- Amortizoare, flanșe, burdufuri · de la 145 MDL
- Termostate · de la 101 MDL
- Discuri și tamburi de frână · de la 325 MDL
- Senzori și comutatoare ale sistemului de răcire · de la 86 MDL
- Filtre de aer · de la 71 MDL
- Filtre de ulei · de la 76 MDL
- Bujii incandescente · de la 80 MDL
- Băi de ulei, buşoane, joje · de la 2 MDL
- Kituri ambreiaj, discuri, plăci de presiune, volante · de la 471 MDL
- Furtunuri și conducte ale sistemului de răcire · de la 70 MDL
- Suporturi motor · de la 54 MDL
- Electromotoare (demaroare) · de la 1 169 MDL
- Compresoare aer condiționat și piese · de la 99 MDL
- Cilindri de frână și rezervoare · de la 117 MDL